Wakacje przez cały rok

Na wakacjach jesteśmy najlepszą wersją siebie. Wakacyjny nastrój sprawia, że czujemy się zrelaksowani i pozytywnie nastawieni do życia, ciekawi świata, pomysłowi i odkrywczy. Na wakacjach zawsze jest co robić. Na wakacjach liczy się luz i beztroska. To wszystko możesz mieć już dziś. Razem z Podlaskim zaprogramuj się wakacyjnie, niezależnie od pory roku.

krajobraz jezioro górskie namiot dziewczyna

Bliski kontakt z naturą, wolność, prawdziwy relaks, niska cena to tylko jedne z wielu zalet wymienianych przez miłośników wakacji pod namiotem. Taki wyjazd to dla niektórych ludzi po prostu ciekawe doświadczenie, a dla wielu wręcz najlepsze rozwiązanie, zapewniające wspaniały wypoczynek, nieporównywalny z niczym innym.

Muzyczne podróże

Lekkość, słońce i pełen luz, a do tego dużo radosnej muzyki. Czy tak właśnie wyobrażasz sobie udane wakacje? Super! Muzykę możesz mieć już dziś.

wspinaczka

Może dziś jest dobry moment, by spróbować czegoś nowego? Jest w czym wybierać – my polecamy sporty miejskie.

Zróbmy sobie lemoniadę

Co kojarzy się z wakacjami? Lemoniada! Przedstawiamy przepisy na pyszną lemoniadę, która od razu wprawi Cię w wakacyjny nastrój.

globus i mapa

Czy podczas siedzenia w domu przydaje się mapa? Zdecydowanie tak!
Nawet jeżeli w najbliższym czasie nigdzie się nie wybierasz, kontakt z prawdziwą, papierową mapą z pewnością wprawi Cię w dobry nastrój.

anglia, autobus piętrowy

Każda podróż zaczyna się w głowie. Ale także na kartce, w komputerze, w wyszukiwarce internetowej. Już samo planowanie wakacji jest wielką przyjemnością, a na pewno może nią być, jeżeli zabierzesz się do tego z odpowiednim nastawieniem.

aparat fotograficzny stary

Wszystko wskazuje na to, że kolejny urlop dopiero za kilka miesięcy? Nic nie szkodzi. Zawsze możesz zanurzyć się w świat wakacji, które były i które zostały uwiecznione na zdjęciach. A przy okazji trochę uporządkować swoje zbiory. Z każdych wakacji przywozimy kilkaset, a czasem nawet kilka tysięcy zdjęć.