Aktualności

Najnowsze wydarzenia, najświeższe wiadomości! Zobacz, co słychać w świecie marki Podlaski.

NOWOŚĆ! Pasztet Podlaski KANAPKOWY

Pasztet KANAPKOWY to znany drobiowy smak wzbogacony dodatkiem mięsa wieprzowego. Doskonale przyprawiony i niezwykle smarowny.

Podlaski wspiera Klub Olimpijczyka „Orły Ósemki”

Marka Podlaski wspiera działania na rzecz promocji sportu wśród dzieci współpracując z Klubem Olimpijczyka „Orły Ósemki” będącego strukturą Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Pasztet Podlaski nagrodzony po raz kolejny

Pasztet Podlaski 155 gram został nagrodzony tytułem Lider Sprzedaży w Konkursie „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” – jednym z najważniejszych cyklicznych wydarzeń polskiej branży FMCG.

Wyróżnienie dla LaPasty VEGAN

Wyróżnienie dla LaPasty VEGAN

Nagrody

Wyróżnienie dla wegańskich produktów La Pasta VEGAN.

Podlaski dla strowarzyszenia Suita

Wysyłamy PODLASKIE serducho do Stowarzyszenia SUITA, które organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci z uszkodzonym słuchem.

Złoty Paragon

Złoty Paragon

Nagrody

Pasztet Podlaski 155g po raz kolejny otrzymał nagrodę Złoty Paragon 2022. Dziękujemy.

Konserwy mięsne marki Podlaski z Przekreślonym Kłosem!

Podlaski teraz ze znakiem przekreślonego kłosa!

Fundacja Niesiemy Nadzieję

Kolejny rok marka Podlaski pomaga potrzebującym. Tym razem wspieramy podopiecznych fundacji „Niesiemy Nadzieję”. Mamy nadzieję, że zarówno udzielona pomoc materialna jak i rzeczowa wywoła uśmiech na twarzach obdarowanych osób.

Wyróżnienie dla Pasztetów PREMIUM

Wyróżnienie dla Pasztetów PREMIUM

Nagrody

Każda nagroda mała i duża jest dla nas powodem do dumy. Dlatego z radością oznajmiamy, że seria produktów Premium, w której skład wchodzi: pasztet delikatny, pasztet z oliwkami oraz pasztet z cebulką zdobył wyróżnienie w konkursie Hit Wystawy. 

Nagroda Złoty Paragon

Pasztet Podlaski Drobiowy 155 g po raz kolejny zdobył nagrodę kupców polskich – Złoty Paragon. Dziękujemy kupcom, właścicielom sklepów i wszystkim, którzy głosowali na nasz produkt za zaufanie, jakim obdarzają nasze wyroby od tylu lat.